Житомирські комунальники вчетверте за осінньо-зимовий період закупили технічну сіль: цього разу на 5 мільйонів
08.02.2023   //   96 Переглядів

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради має намір укласти угоду з ТОВ «А.Т. Смарт Трейдинг» на придбання кам’яної солі. За результатами відкритих торгів з особливостями вартість угоди може скласти 5,2 млн грн.  

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

Очікувана вартість робіт складала 6,6 млн грн. Участь у тендері взяло дев’ять фірм: ТОВ «А.Т. Смарт Трейдинг», ТОВ «Укрпрофсеріс», ПП «Фірма Каре», ПП «Лідер»,  ПП «Віктор-Ком Імпекс», ТОВ «КСК-Трейд», ТОВ «Торговий дім “Кип і Ко”», ТОВ «Альянс будівельників України», ТОВ «Зальц».

Під час торгів учасники не змінювали свої цінові пропозиції. Однак завдяки первинній пропозиції учасників замовнику вдалося зекономити 1,4 млн грн від очікуваної вартості.

У підсумку замовлення на сіль для протиожеледної суміші може дістати ТОВ «А.Т. Смарт Трейдинг». Повідомлення про намір підписати відповідну угоду було опубліковано в системі Prozorro 6 лютого. 

Розрахунки показують, що за кожну тонну замовнику доведеться віддати по 8,7 тис. За умовами тендерної документації, підрядник має поставити 600 тонн кам’яної солі для промислового перероблення (крупність – 3) з протизлежувальною добавкою до 31 березня 2023 року.

ТОВ «А.Т. Смарт Трейдинг» зареєстроване в Києві. Власницею та директором фірми є Антонова Ірина

Зазначимо це вже четверта закупівля кам’яної солі за цей зимово-осінній період. Як повідомляли «Наші гроші. Регіон» КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради у вересні уклало угоду з ТОВ «Євразійська Індустріальна Група» на придбання 1690 тонн кам’яної солі вартістю  14,96 млн грн. Однак у жовтні замовник із підрядником розірвали угоду, заплативши  ТОВ «Євразійська Індустріальна Група» 203 тис. грн.

В середині листопада КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради уклало угоду з ТОВ «Зальц» на придбання 1460 тонн  кам’яної солі за 13,7 млн грн. Однак 29 грудня комунальники уклали додаткову угоду, у якій зменшили ціну в договорі про закупівлю до 2,3 млн грн.

Наприкінці січня 2023 року комунальники за результатами тендеру закупили у ТОВ “Торговий дім “Кип і Ко” 650 тонн солі за 5,9 млн грн. Через два дні після укладеної угоди замовник та підрядник уклали додаткову угоду, відповідно до якої зменшили ціну на товар без зміни обсягу замовлення – так вартість угоди склала 4,9 млн грн.

Залиште відповідь