Давні фаворити розділили між собою 11 млн на озеленення Черкас
08.02.2023   //   44 Переглядів

Департамент ЖКК уклав договори на послуги з озеленення міста, загальною вартістю 11,3 мільйона гривень.

Закупівля розділена на лоти, які передбачають комплексне та сезонне утримання зелених насаджень, знесення аварійних та сухостійних дерев, підсівання газонів, боротьбу з карантинними рослинами а також утримання  зелених насаджень на території кладовищ та меморіальних комплексів.

Найбільше – 3,8 мільйонів гривень отримало ПП «Флора гарант»;

2,9 млн грн – у підприємця Дмитра Бикова;

2,4 млн грн – у підприємиці Марини Ткаченко;

1,4 млн грн – у підприємства «Зелена країна»;

670 тис грн у «Простір +».

Всі підрядники традиційно є надавачами подібних послуг на замовлення міської ради.

«Флора гарант» належить Вероніці Зелик, директор Володимир Буценко. Із 2017 року у підприємства угод із ЖКК майже на 32 мільйони гривень. Це все ті ж послуги із озеленення, рослинництва тощо.

Марина Ткаченко має угод із ЖКК на 33 млн грн. Підприємиця – дружина бізнесмена Сергія Ткаченка, який нині обіймає посаду заступника директора КП «Дирекція парків».

У Дмитра Бикова договорів із ЖКК на 21 мільйон гривень. «Зелена країна» належить Михайлу Аханову. У них угод із житлово-комунальним комплексом на 20 млн грн.

Товариство «Простір +» – по суті «наймолодший» учасник подібних торгів. Фірма зареєстрована у 2021 році і має договорів всього на 1,7 млн грн. Це все ті ж послуги на озеленення від департаменту ЖКК. Фірма належить Володимиру Жаку та Роману Анатолійовичу Красовському.

Свого часу ще одним фаворитом департаменту ЖКК був Анатолій Красовський, який має з ним угод на різного роду озеленення на 21 млн грн.

У кінці минулого року департамент ЖКК провів тендер на озеленення на 8,1 млн грн. Він стосувався наслідків бурі, обрізку дерев, видалення аварійних дерев, боротьбу з омелою тощо. Також у березні 2022 року ЖКК провів тендер на озеленення на 6,6 млн грн. Він передбачав косіння зелених зон.

У 2021 році по озеленення провели тендерів на 32 мільйони гривень. У 2020-му – на 24 мільйони гривень.

Залиште відповідь