Фірма-підрдядник з Дубно відсудила в ДП “Бурштин України” 4,6 мільйона за неоплачені контракти
06.02.2023   //   110 Переглядів

Господарський суд Рівненської області задовольнив позов ТОВ “Стронг – Брук” та зобов’язав ДП “Бурштин України” виплатити приватникам 4,56 мільйона гривень боргу. Відповідне рішення було опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень 3-го лютого. 

Як було з’ясовано між сторонами судового процесу у липні-серпні 2022 року було укладено чотири договори на виконання робіт. Мова йде про контракти на розривні роботи, навантаження знятої породи на самоскиди, або іншу техніку, переміщення вантажу на визначене замовником місце на родовищі для їх складування та рекультивація земель. Вартість кожного договору – 1,14 млн грн, строк виконання – до 31 грудня 2022 року, місце виконання робіт – Клесівське родовище на ділянці Пугач. 

Судом встановлено, що ТОВ «Стронг – Брук» взяті на себе зобов’язання виконало, що підтверджується актами наданих послуг підписаних сторонами у жовтні 2022-го. А от держпідприємство з розрахунками затрималось, фактично не виплативши фірма за роботу ні копійки. 

Враховуючи, наявні докази та той факт, що відповідач у відзиві визнав позовні вимоги у повному обсязі суд прийняв рішення – задовольнити позов ТОВ “Стронг – Брук” та зобов’язати ДП “Бурштин України” виплатити заборгованість у повному обсязі. 

Окрім того держпідприємство має виплатити фірмі 34,23 тис грн, які були витрачені на оплату судового збору.  

Засноване в 2017-му році ТОВ “Стронг – Брук” з міста Дубно належить місцевим підприємцям Сергію Горбунову та Любові Іваніцькій. Обидва раніше були зареєстровані як ФОПи, однак наразі не провадять діяльність у цьому статусі. 

Державне підприємство  “Бурштин України” з серпня 2022 року очолює Іван Пустовіт, який до цього керував дочірнім підприємством “Водоекотехпром” Рівненського обласного виробничого КП водопровідно-каналізаційного господарства “Рівнеоблводоканал”. 

Залиште відповідь