Департамент Житомирської ОДА уклав 100 угод на майже 28 мільйонів на відновлення  пошкоджених обстрілами будинків
06.02.2023   //   63 Переглядів

З 26 січня по 30 січня департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА уклав 100 угод на поточний ремонт житлових будинків та інших будівель в Коростенському та Житомирському районах. Загальна вартість угод склала майже 28 млн грн. У всіх закупівлях йдеться про ремонт покрівель та заміну вікон. 

Відповідна інформація міститься на ресурсі “Прозорро”.

Найбільша кількість угод дісталася ТОВ «Артхаус» – 37 угод на загальну вартість понад 15 мільйонів.  Ще 29 угод на 6,8 млн грн  департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА уклав з ФОПом Козачевськуим Михайлом Павловичем.

ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» з департаментом регіонального розвитку Житомирської ОДА уклало 16 угод на 1,5 млн грн. Ще 10 угод на загальну вартість 1,3 млн грн отримало ТОВ «Науково-виробнича фірма “Термоуніверсал”».

ТОВ «Артхаус»  зареєстроване в Житомирі в травні 2006 року. Власником фірми є Бобло Петро Іванович. 

Козачевський Михайло Павлович зареєстрований як ФОП з 2019 року у Житомирі.

ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» засноване в 2012 році в Житомирі. Власником фірми є Жанна Опанасюк. 

ТОВ «Науково-виробнича фірма «Термоуніверсал» засноване 2006 року та зареєстроване в Житомирі. Власниками фірми є Олег Анатолійович Хребтань та Анатолій Давидович Хребтань.  Олег Хребтань був помічником на громадських засадах народної депутатки Тетяни Грищенко з фракції партії «Слуга народу», яка була обрана по Малинському мажоритарному округу №66/

Залиште відповідь