Житомирська лікарня відхилила пропозицію столичної фірми та хоче віддати підряд на ремонт місцевій, до АМКУ надійшла скарга
31.01.2023   //   155 Переглядів

КП «Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка» Житомирської міської ради  опублікувало намір укласти угоду з ПРБФ «Комунальник» на реконструкцію частини хірургічного корпуса лікарні. Вартість угоди може скласти 2,6 млн грн.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Очікувана вартість закупівлі становила 3,1 млн грн. Участь у тендері взяло п’ять учасників: ТОВ «РБК Рост», ПРБФ «Комунальник», ФОП Оганесян Агван Арамович, ТОВ «Івенс» та ТОВ «Будкомплект».

У найдешевшій пропозиції тендерний комітет ТОВ «РБК Рост» знайшов невідповідність: фірма мала упродовж 24 годин додати виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних-осіб-підприємців та громадських формувань та скан-копію статуту підприємства. Фірма надала всі зазначені документи, однак це не допомогло і замовник відхилив пропозицію  ТОВ «РБК Рост», зокрема через те, що в вiдомостi про обладнання, матерiально-технiчної бази та технологiї, якi необхiднi для надання послуг, не вказано жодного підйомного механізму, крана. 

У підсумку  тендер на реконструкцію частини хірургічного корпусу лікарні може дістатися  ПРБФ «Комунальник». Повідомлення про намір підписати відповідну угоду було опубліковано в системі Prozorro 17  січня.

20 січня  ТОВ «РБК Рост» подало скаргу до АМКУ, в якій просить зобов’язати замовника скасувати своє рішення про відхилення тендерної пропозиції скаржника. 24 січня Антимонопольний комітет прийняв скаргу до розгляду.

Зауважимо, що у грудні 2022 року ПРБФ «Комунальник» вже отримав підряд від КП «Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка» на реконструкцію неврологічного відділення за 957 тис. грн.

ПРБФ «Комунальник» заснований в 1995 році в Житомирі. Засновником та керівником будівельної фірми є Андрій Миколайович Корзун.

ТОВ «РБК Рост» заснований в 2022 році в Києві. Власником та директором фірми є Олег Юрійович Макаренко. 

Залиште відповідь