У Золотоноші мерія відхилила дешевшу пропозицію конкурента свого монополіста
31.01.2023   //   37 Переглядів

У Золотоноші департамент ЖКГ  проводить закупівлю, вартістю 4,6 млн грн. на прибирання міста, інформація оприлюднена в “Прозорро”.

Техзавдання передбачає підмітання території, урн, зупинок, очищення урн, побіл бордюрів в центрі міста, прибирання машиною “Джонсон” або аналогом, миття дороги тощо.

Аукціон виграла товариство “Свій лад” із пропозицією у 4,3 млн грн. Проте вона була відхилена замовником через нібито відсутність інформації про маркування техніки та обладнання.

«Свій лад» оскаржує своє відхилення у Антимонопольному комітеті. У скарзі зазначає, що в інструкції до підготовки тендерної документації такі вимоги відсутні. Розгляд скарги відбудеться 1 лютого.

Інший учасник аукціону – «Грін-Таун» має пропозицію у 4,6 млн грн. Нині триває кваліфікація переможця.

Директором та власником “Грін таун” є підприємиця Олена Козлова. 

Їй також належать фірми “Базис плюс” та “Базес плюс”. Ці три підприємства у останні роки фактично є монополістами в Золотоноші щодо надання різних послуг із благоустрою, на кшталт озеленення і прибирання. На сьогодні вони мають підрядів на понад 56 мільйонів гривень і ще на 1 млн грн від місцевого КП “Міськводоканал”.

Раніше управління житлово-комунального господарства уклало угоду на 5 млн грн із товариством “Базис плюс” на послуги з благоустрою території. Нині аудитори перевіряють, зясовуючи, яким чином замовник сформулював саме таку ціну. “Базис плюс”

Директором управління ЖКГ у Золотоноші є Артем Харін. 

Товариство “Свій лад” належить Олександру Цибульському. У 2017-2019 роках ця фірма мала 4 великі угоди із департаментом ЖКК Черкаської міської ради на прибирання й підмітання вулиць, загальною вартістю в 195 мільйонів гривень. Однак майже 3 роки фірма не отримує договорів підряду після скандалу із зимовим прибирання в кінці 2019 – на початку 2020 років. 

Залиште відповідь