Сільрада на Одещині замовляє реклами на півмільйона
31.01.2023   //   85 Переглядів

Авангардівська селищна рада Одеського району 16 січня оголосила закупівлю послуг з реклами на білбордах. За результатом закупівлі, свою пропозицію подав лише один учасник, що і став переможцем. Саме з ним чиновники планують підписати угоду, вартістю майже півмільйона гривень.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Згідно тендерної документації, підрядник має забезпечити протягом року розробку та розміщення на 7 рекламних конструкціях типу білборд 35 дизайнів. Постери мають друкуватися та розміщуватися у визначені дати. 

Учасник-переможець, що єдиним надав свою пропозицію, товариство “Мега боард” оцінило відповідні послуги у 441 тисячу гривень. Таким чином середній дохід від однієї конструкції складе 63 тисячі гривень або ж майже 6 тисяч гривень на місяць чи 1800 гривень за розміщення одного макету.  

Товариство “Мега боард” є місцевим оператором ринку зовнішньої реклами, що володіє низкою рекламних конструкцій на території Одеси та Одещини. Компанія належить Еллан та Анзору Вітковським. Це їхня друга угода на відповідні послуги, яку вони укладають з Авангардівською селищною радою. За минулий рік, відповідно до інформації із системи “Прозорро” “Мега боард” отримав від сільської ради трохи більше 100 тисяч гривень із передбачених договором 377 тисяч.

Залиште відповідь