Полтавський водоканал без торгів віддав 30 млн за 19 невідомих генераторів
31.01.2023   //   63 Переглядів

27 січня комунальне підприємство “Полтававодоканал” повідомило про укладання договору на придбання 19 генераторів. Договір укладено без проведення конкурентної закупівлі, а його вартість склала трохи менше 30 млн гривень.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Поставити генератори для полтавських комунальників має місцеве товариство “Монтажно сервісне підприємство “Дім електрики”. Вартість угоди склала 28 млн 197 тисяч гривень. Відвантажити генератори постачальники мають до кінця поточного року. Замовник не став публікувати договорів про закупівлю та оприлюднювати детальні характеристики предмету закупівлі, відповідно неможливо встановити, які саме генератори буде придбано, якого виробника та якої потужності. Єдина інформація – це кількість: 19 штук. 

Наприкінці минулого року це ж підприємство уклало договір з іншими полтавськими комунальниками, а саме “Полтаватеплоенерго” на постачання насосного агрегату MPR 150A/01C/BD1600L25VDNC4, вартістю майже 10 млн гривень. Відповідно до інформації у системі “Прозорро”, договір є виконаним, і наприкінці року підприємці отримали передбачені ним кошти, фактично за два дні відвантаживши товар. 

Засновником та директором підприємства-постачальника є Наталія Коробка, що у 2015 році балатувалась до Полтавської обласної ради за списком партії “Відродження”, який на той момент очолював відомий місцевий політик Олег Кулініч.  Зараз він є лідером політичної сили “Довіра”, яка має суттєвий політичний вплив на Полтавщині, а також контролю одноіменну депутатську групу у Верховній Раді України. 

 

Залиште відповідь