Полтавська ОВА без торгів віддала новачку без досвіду 110 млн на шелтери для переселенців 
31.01.2023   //   76 Переглядів

26 січня департамент будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської обласної військової адміністрації повідомив про укладання договору на реконструкцію приміщення обласної психіатричної лікарні під прихисток для вимушених переселенців. Вартість майбутніх робіт складає 110 млн гривень, а виконати їх має новачок без досвіду.

 Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Договір між обласними чиновниками та товариством “Укрбудпроектсіті” укладено без проведення конкурентної процедури закупівлі. Роботи мають бути завершені до кінця поточного року. У системі не оприлюднений текст договору та його додатків, відповідно неможливо визначити об’єми робіт та вартість матеріалів, що використовуватимуться. 

Компанія-підрядник не має особливого досвіду виконання схожих проєктів на замовлення розпорядників публічних коштів. В активі  “Укрбудпроектсіті”  наявна ще одна угода, укладена із цим же замовником цього ж 26 січня на реконструкцію приміщення Лубенської спеціальної школи під розміщення у нії переселенців. Вартість робіт – трохи менше 10 млн гривень і виконані вони також мають бути до кінця поточного року.  

Товариство “Укрбудпроектсіті” зареєстроване наприкінці грудня 2021 року у Полтаві та має статутний капітал в одну тисячу гривень. На сьогодні його бенефіціаром є Микола Горпинченко, що також є засновник та керівником громадської організації “Правовий захист співробітників органів внутрішніх справ, запобігання та протидія корупції”.  

В судовому реєстрі можна віднайти справу проти повного тезки Миколи Горпинченка, якого у ній називають колишнім співробітником управління по боротьбі з організованою злочинністю, який, за версією слідства, у складі організованої злочинної групи викрадав газовий конденсат з магістральних трубопроводів. 

Також він є директором компанії “НВП “Термотех”, що на сьогодні має 57 угод з розпорядниками публічних коштів, в основному саме з Полтавською ОВА на загальну суму трохи більше 261 млн гривень. З Полтавською ОВА “НВП “Термотех” має 28 угод на майже 220 млн гривень. 

Крім того, Горпиченко є фігурантом позову представників компанії ”Будівельна група «Євромістобуд”, які вважають, що той будучи на посаді директора цієї компанії безпідствано перерахував на власний картковий рахунок майже 1 млн гривень. 

 

Залиште відповідь