ФОП-новачок поставляє освітянам з Чернігівщини продукти за завищеними цінами
31.01.2023   //   2541 Переглядів

ФОП Джевага Ігор Петрович за місяць своєї підприємницької діяльності уклав із відділом освіти Варвинської селищної ради 17 угод на 5 мільйонів гривень. Всі угоди укладені на постачання продуктів харчування для дошкільних та загальноосвітніх закладів Варвинської селищної ради. 

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

30-річний Ігор Петрович  Джевага зареєструвався як ФОП 21 грудня 2022 року, а вже 27 грудня брав участь у відкритих торгах із закупівлі молочної та рибної продукції. Так конкуренцію у тендері на постачання риби Ігорю Джевезі склав ФОП Костін Андрій Анатолійович, запропонувавши дорожчу цінову пропозицію. Однак під час торгів підприємці між собою не конкурували та не знижували ціну, а свої тендерні пропозиції підприємці подавали в один день з різницею в 20 хвилин. Загалом таких зустрічей із ФОП Костін Андрій Анатолійович у ФОП Джевага Ігор Петрович було 5 і у всіх перемогу отримав Ігор Джевега. Учасники жодного разу між собою не конкурували, а різниця між поданням пропозицій складала 10-20 хвилин.

Отож за місяць Ігор Джевега отримав замовлення на: 

Відділ освіти Варвинської селищної ради закупив продукти харчування для дошкільних та загальноосвітніх закладів значно дорожче ніж відділ освіти Бобровицької міської ради Чернігівської області.

Для порівняння, відділ освіти Варвинської селищної ради закупив мороженого хека за 152 грн (без ПДВ), натомість відділ освіти Бобровицької міської ради закупив морожений хек за 138 грн за кг (з ПДВ); відділ освіти Варвинської селищної ради закупив  твердий сир по 289 грн (без ПДВ) за кг, а  відділ освіти Бобровицької міської ради закупив сир по 251 грн (з ПДВ) за кг; відділ освіти Варвинської селищної ради закупив банани по 90 грн (без ПДВ) за кг, апельсини по 100 грн (без ПДВ) за кг, яблука по 30 грн (без ПДВ) за кг, натомість  відділ освіти Бобровицької міської ради закупив банани по 79 грн (з ПДВ), апельсини по 89 грн  (з ПДВ) за кг, а яблука по 19 грн  (з ПДВ) за кг та інше.

Залиште відповідь