За річне озеленення та утримання зелених насаджень Чернігова заплатять 63 мільйони
Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради опублікувало намір укласти угоду з КП “Зеленбуд” на послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень. Вартість угоди може скласти 63 млн грн.
Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.
Закупівлю УЖКГ проводили за процедурою відкриті торги з особливостями, яка дозволяє під час воєнного стану організовувати тендери у скорочені терміни.
За умовами тендерної документації, КП “Зеленбуд” має кронувати дерева, вирізати сухе гілля, вирубувати самостійні дерева, корчувати пні, косити, посадити дерева, квіти, кущі, поливати рослинність та її доглядати. Також підрядник має протирати садові лавки, очищувати урни від сміття, підмітати вручну сходи, очищувати доріжки та сходи від снігу.
У тендерній документації вказані території, де комунальники будуть надавати свої послуги: бульвари, гаї, лісопарки, парки, сквери, площі, набережні, урочища, в’їзди, пішохідний міст через річку Десна.
Надавати послуги з озеленення території та утримувати зелені насадження КП “Зеленбуд” буде до кінця 2023 року.
Директором КП “Зеленбуд” Чернігівської міської ради є Віталій Морський.