Тендерний новачок поставить Заліщицькій міськраді паливну деревину дешевше ринку 
30.01.2023   //   75 Переглядів

Відділ освіти Заліщицької міської ради Тернопільської області прозвітував про замовлення 1,6 тисяч кубометрів паливної деревини загальною вартістю 2,24 мільйона гривень. Відповідну поставку замовнику організує ФОП Кахнікевич Андрій Петрович, договір з яким було підписано 19-го січня. 

Дрова для потреб освітян мають поставляти відповідно до заявок до 31-го грудня 2023 року. Паливо отримуватимуть 12 шкіл та 10 дитсадків Заліщицької громади розташованих у селах Торське, Бедриківці, Городок, Дзвиняч, Дунів, Колодрібка, Лисичники, Новосілка та ін.

Відповідно до підписаного договору вартість одного кубометру дров складатиме 1400 грн, що суттєво дешевше від пропозиції інших підрядників, з якими працюють замовники Тернопільської області. Для прикладу  “Центр надання соціальних послуг” Саранчуківської сільської ради нещодавно купувало паливну деревину по 1980 грн за кубометр, Відділ освіти,культури,молоді,спорту та туризму Микулинецької селищної ради заплатив дещо дешевше – 1850 грн за куб, а Відділ освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради платить по 2000 грн за кубометр деревини.

Постачальник, підприємець Андрій Кахнікевич із Заліщиків, зареєстрував свій ФОП ще в 2014-му. Спеціалізація – лісопильне та стругальне виробництво. Свого часу чоловік очолював Угриньківську сільську первинну партійну організацію Політичної партії “УДАР Віталія Кличка”. 

Активним учасником публічних закупівель ФОП Кахнікевич ніколи не був. До двомільйонного замовлення від освітян Заліщицької міської ради у підприємця був лише один контракт з бюджетниками. У листопаді 2019-го все той же відділ міськради замовив йому поставку деревини на 219 тис грн.

Залиште відповідь