На ремонт чернігівської лікарні “докинуть” місцевій фірмі ще 4,5 млн
30.01.2023   //   91 Переглядів

Комунальне некомерційне підприємство “Чернігівська центральна районна лікарня” 26 січня уклала угоду з ПП “Семидар” на ремонт приміщень рентген кабінету №2 та кабінету комп’ютерної томографії трьохповерхової будівлі головного корпусу з підвалом. Вартість угоди склала 4,5 млн грн.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми, що і сталося в цій закупівлі.

За умовами укладеної угоди ПП “Семидар” має до кінця 2023 року  відремонтувати приміщення рентген кабінету №2 та кабінету комп’ютерної томографії трьохповерхової будівлі головного корпусу з підвалом. Зокрема провести демонтажні роботи, відремонтувати пандус та піддашок, улаштувати канал для теплових мереж, влаштувати перегородку, відремонтувати підлогу,замінити вікна, двері. 

Як повідомляли “Наші гроші. Регіон”, з початку повномасштабної війни в Україні комунальне некомерційне підприємство “Чернігівська центральна районна лікарня” уклало 58 угод з ПП “Семидар” на ремонтні роботи в лікарні. Тоді загальна вартість угод склала 35 млн грн. 

ПП “Семидар” засноване в 2010 році в Чернігові. Власником та директором фірми є Сергій Марчук. З 2016 року фірма отримала підрядів на загальну суму 80,5 млн грн.

Залиште відповідь