Фірма пов’язана з кропивницьким латифундистом Тарасовим планує на півсотні років продовжити договір оренди землі
30.01.2023   //   100 Переглядів

Товариство з обмеженою відповідальністю “Кіровоградський керамзитовий завод” планує продовжити договір оренди 4,3 га землі, якою до цього користувався протягом 5 років. Відповідний проект рішення було опубліковано на офіційному сайтів Кропивницької міської ради. 

Мова йде про територію по вул. Першій Виставковій, 31-б, яка відноситься до території смт Нове, що наразі входить до Кропивницької міської громади. 

Відповідно до пояснювальної записки продовжити орендну території можуть строком на 49 років. Орендна плата при цьому складатиме 3% від нормативної грошової оцінки землі. Якщо точніше – 38,99 тис грн/місяць.

На згаданій земельній ділянці розташовані виробничі та підсобні приміщення фірми, що підтверджується свідоцтвом про право власності від 29.12.2004 року.

У разі позитивного для фірми голосування на сесії міськради “Кіровоградський керамзитовий завод” має в тримісячний строк з моменту прийняття рішення  звернутися до Кропивницької міської ради для укладення додаткової угоди до договору оренди землі. Опісля, у двомісячний строк після підписання додаткової угоди, внести відповідні зміни до зареєстрованого права оренди земельної ділянки.

Власником “Кіровоградський керамзитовий завод”, що входить до бізнес-групи I&U Group кропивницького підприємця та латифундиста Сергія Тарасова, є його брат Олександр Тарасов. Останній окрім бізнесової діяльності є має й політичні амбіції – є депутатом Новгородківської селищної ради.

Залиште відповідь