Використання платіжних валідаторів у громадському транспорті Вінниці обійдеться в 4,1 мільйона 
28.01.2023   //   202 Переглядів

Комунальне підприємство «ВінницяКартсервіс» 29 грудня за результатом відкритих торгів з особливостями уклало з ТОВ «Універсальні платіжні рішення» угоду про надання послуг з прийому платежів за придбання електронного квитка та поповнення носія такого квитка через мобільний додаток.

Про це йдеться в системі Prozorro.

Згідно з угодою, протягом 2023 року підприємство має забезпечити забезпечити прийом оплати за проїзд у громадському транспорті через сервіси Google/Apple Pay, з допомогою муніципальної картки вінничанина та мобільного додатку і подальше перерахування коштів на рахунок комунального підприємства. Перерахунок коштів має відбуватися щодня.

При розрахунку вартості послуг підприємства, було погоджено, що підрядник отримує оплату наступним чином: 2,5% від суми платежів, прийнятих виконавцем від громадян за поповнення носія електронного квитка муніципальної картки вінничанина на мобільному застосунку підприємства та подальшого перерахунку коштів замовнику; та по 2,8% – якщо користувачі розплатяться з допомогою сервісів Google/Apple Pay чи банківськими картками в громадському транспорті комунальної чи приватної власності (маршрутки).

Бенефіціарним власником ТОВ «Універсальні платіжні рішення» вказаний Костянтин Юрійович Куклєв, який зареєстрований в ОАЕ. Це перший контакт фірми від вінницького комунального підприємства. 

Залиште відповідь