Два роки умовно отримав пенсіонер з Кіровоградщини за посягання на територіальну цілісність України
28.01.2023   //   71 Переглядів

Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області затвердив угоду про визнання винуватості щодо чоловіка, обвинуваченого у посягання на територіальну цілісність України.

Про це йдеться у вироку суду від 28 жовтня, який оприлюднили у Реєстрі судових рішень 24 січня.

Як йдеться в матеріалах справи, раніше не судимий пенсіонер з Олександрії протягом квітня та вересня 2022 року, використовуючи планшет, поширював на своїй сторінці в «Однокласниках» пропагандистські висловлювання.

Наприклад, поширив публікацію із текстом: «Украинские позиции – ровнять с землей. Чтоб ни одна сука, приехавшая «пострелять русню» в живых не осталась. Пленных не брать. Смерть бандеровским сволочам!». Також розмістив публікацію із зображенням чоловіка, одягненого у військову форму зі зброєю в руках, на фоні двох прапорів (російського та в кольорах георгіївської стрічки) і текстом: «Пришло время вернуть моё имя! Я РУСЬ. А не Украйна!». На зображенні був символ латинської букви V, який Росія використовує для позначення техніки своїх військ та містились гасла «За Донбасс!», «Все для победы!».

Згідно з висновками експерта, у цих дописах містяться публічні заклики до зміни меж території та державного кордону України. Чоловіку оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 110 ККУ (посягання на територіальну цілісність України).

Слідство уклало з обвинуваченим угоду про визнання винуватості, згідно з якою сторони дійшли згоди про призначення покарання у вигляді трьох років позбавлення волі без конфіскації майна та звільнення від відбування покарання з іспитовим строком на два роки. Розглянувши матеріали справи та заслухавши учасників процесу суд затвердив угоду та визнав чоловіка винним. Також на нього покладено обов’язки періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти уповноважений орган про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Залиште відповідь