Дорожній гігант опікуватиметься зимовим утриманням доріг громади на Черкащині за 2 мільйона
28.01.2023   //   74 Переглядів

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради уклало договір на зимове утримання доріг громади за 1,9 млн грн.

Договір укладено із підприємством «Канів-Граніт».

За умовами договору, підрядник буде очищати дороги від снігу, а також готувати два види протиожеледної суміші та вносити її.

Послуга надається до кінця 2023 року.

На сьогодні ДАСУ проводить моніторинг цієї закупівлі, з’ясовуючи, яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру витрат та визначено очікувану вартість закупівлі.

ТОВ “Канів-граніт” зареєстроване у місті Каневі та є одним із лідерів дорожнього ринку на Черкащині. Директором та бенефіціаром товариства є Абов Авеян.

За останні роки підприємство отримало від різних замовників право на здійснення 477 підрядів, загальною вартістю 874 млн гривень.

Найбільшими замовниками є Служба автодоріг області (649 мільйонів гривень), Служба місцевих доріг (80 млн грн) та Канівська міськрада (54 млн грн).

ПП Канів-Граніт фігурувало у кримінальному провадженні, що було відкрите поліцією у вересні 2017 року. Слідчі підозрювали службових осіб фірми у заволодінні бюджетними коштами під час виконання капітального ремонту доріг в Каневі у 2016-2017 роках.

В ухвалі Придніпровського райсуду Черкас зазначається, що підрядник включив до актів виконаних робіт матеріали, якість та кількість яких не підтверджена документально. Вартість таких оцінена поліцією в 1,67 мільйонів гривень. Останні ухвали суду в цій кримінальній справі датовані ще 31 жовтня 2017 року. 

Також «Канів-Граніт» фігурує в провадженні, яке поліція відкрила в листопаді 2018 року. В ухвалі зазначається, що під час ремонту дороги в Драбівському районі власник підприємства був залучений як постачальник асфальту, що не відповідає вимогам ПКД, та в подальшому наданні недостовірних документів. Інформація про нові ухвали в  цій справі в судовому реєстрі відсутня.

 

Залиште відповідь