Вінницька міськрада планує замовити у фірми з “чорного списку” АМКУ два ремонта на 69 мільйонів 
27.01.2023   //   321 Переглядів

Наприкінці минулого тижня Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради опублікував одразу два повідомлення про намір підписати договори з ТОВ “Шляхбуд”. Відповідно до опублікованих даних фірмі планують віддати замовлення на поточний ремонт місцевих доріг за 34,77 млн грн та капітальний ремонт дороги та тротуару по вулиці А. Шептицького за 34,23 млн грн. 

Власне відкриті торги з особливостями щодо обрання підрядника для проведення капремонту для підприємства пройшли надзвичайно спокійно. “Шляхбуд” виявився єдиним учасником тендеру. Однак все ж запропонував виконати замовлення на 9,8 мільйонів дешевше від визначеної замовником очікуваної вартості в 44,03 мільйона гривень. 

Відповідно до техзамовлення підрядник у строк до 30 жовтня 2023 року має виконати заміну 6710 м2 дороги, встановити безнапірну каналізаційну мережу, дощоприймальні колодязі, змонутвати світлофорні стійки, 52 дорожніх знака, провести озеленення прилеглої території та інше.  

А от за замовлення з поточного ремонту фірмі довелось позмагатись з двома конкурентами. Змагання однак вийшли суто номінальними, оскільки усі троє учасників не знижували своїх первісних пропозицій. Вінницьке ТОВ “Мего лтд” Тамари Кізь запропонувало виконати роботу за 36,5 млн грн, а столичне ПП “Автомагістраль” Миколи Скоростецького за 38,6 мільйонів. Тож, у підсумку замовник оголосив про намір підписати контракт з ТОВ “Шляхбуд”, який висловив готовність надати послуги з поточного ремонту за 34,77 млн грн, що на 6 мільйонів дешевше очікуваної вартості. 

Якщо договір все ж буде підписано фірма протягом поточного року має виконати ямковий ремонт дорожнього покриття площею понад 15 тис м2 та ще 500 м2 асфальтованих тротуарів, провести поточний ремонт та заміну 34 елементів пристроїв обмеження швидкості, встановити 300 метрів бортових каменів та інше. 

В обох тендерах ТОВ “Шляхбуд” надали час на усунення невідповідностей в тендерній документації. Учасник мав довантажити до наявних документів ще й відомості з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, що власне й було зроблено. 

Засновниками та власниками підприємства є вінницькі бізнесмени Анатолій Шеремета, Антон Піддубчак, Андрій Калінський, Андрій Рудик та Марія Ковальчук. Півтори роки тому, у серпні 2021 року, АМКУ  оштрафувало фірму, а заодно й дві інших – ТОВ “Спільне українсько-австрійське підприємство “Інтервіас Україна” і ДП ВАТ “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України” за змову на ремонтних торгах. Зокрема “Шляхбуд” отримав штраф у розмірі 12,06 мільйонів гривень та трирічний бан на участь у відкритих торгах. Однак зміни до закупівельного законодавства відкрив двері фірми для участі у дороговартісних тендерах. 

 

Залиште відповідь