Смілянські тепловики продовжили коштовну оренду старенького крану
27.01.2023   //   70 Переглядів

Смілянське теплогенеруюче комунальне підприємство “Смілакомунтеплоенерго” уклало черговий договір на оренду крану-маніпулятора у місцевого підприємця. У 2023 році ціна на цю послугу зросла на 50%. Витратити на неї планують рекордну суму. Договір укладено без проведення конкурентної процедури.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Відповідно до прямого договору від 19 січня підприємець Анатолій Хоменко має надати в оренду комунальникам кран-маніпулятор. Вартість години оренди складає 900 гривень. Відповідно до договору Хоменко має надати кран-маніпулятор з водієм та заправленим, також він відповідає за технічний стан техніки. Договір діятиме до кінця поточного року, а його загальна вартість складає 540 тисяч гривень. 

У минулому році цей же підприємець надавав в оренду тепловикам аналогічну техніку на схожих умовах за ціною 600 гривень на годину. За 2022 рік він отримав 328 тисяч 500 гривень.  У 2021 році вартість оренди складала 500 гривень. 

Всього ж між Хоменком та КП “Смілакомунтеплоенерго” підписано вже 15 угод, загальною вартістю майже 1,5 млн гривень. 

Відповідно до тендерної документації, поданої Хоменком для участі у закупівлі 2021 року, у його власності знаходиться старенький кран-маніпулятор Краз 250 1992 року випуску. Вартість такої техніки коливається у межах від 15 до 25 тисяч доларів, в залежності від модифікації. 

Анатолій Хоменко проживає у Смілі, де зареєстрований підприємцем. Окрім договорів із комунальниками, в активі у нього також дві угоди з комбінатом “Дніпро” на 14 тисяч гривень. 

Залиште відповідь