Міська рада Кам’янського докине на піар 800 тисяч улюбленій радіостанції 
27.01.2023   //   100 Переглядів

19 січня Кам’янська міська рада замовила на 800 тис. грн. послуги радіомовлення у ТОВ Телерадіокомпанія «МіКомп»

Закупівля проведена за процедурою «відкриті торги з особливостями».

ТРК «МіКомп» було єдиним учасником торгів. Радіостанція TopRadio, що належить компанії, до кінця року буде висвітлювати діяльність Кам’янської міської ради та її виконавчих органів. Усього буде виготовлено та розміщено інформаційних матеріалів на 62 години ефірного часу. Вартість однієї секунди радіоефіру складає 3 гривні.

ТОВ Телерадіокомпанія «МіКомп» засновано ще в 1997 році. До грудня 2019 року компанія належала місцевому підприємцю Олегу Морозу. Після гучного корупційного скандалу із будівлею кінотеатру Шевченко, той відмовився від телерадіокомпанії на користь бізнесменів, пов’язаних із мером Кам’янського Андрієм Білоусовим. ТОВ „Телерадіокомпанія МіКомп” перейшло під контроль ТОВ “Укргазопт” та Олексія Кондратюка, власника газети «Улюблене місто ДЗ». Ця газета виходить”за сприяння” ПП “ДС-колегія”, бо отримує гроші на друк напряму від кам’янських чиновників.  

ТРК «МіКомп», отримавши з 2020 року нових власників, одержало замовлень на висвітлення діяльності Кам’янської міськради та комунальних установ міста на 11,3 млн. грн. 

На початку січня ми писали, що ПП “ДС-Колегія” отримала підряд на піар-супровід чиновників міськради в соціальних мережах та мережі Інтернет.

 

Залиште відповідь