Одесити витратять 2 млн на ремонт пункту незламності, де зараз бойлерна
26.01.2023   //   81 Переглядів

Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради 24 січня повідомило про укладання угоди на поточний ремонт одного з місцевих пунктів незламності. Роботи оцінили у 2 млн гривень і їх без конкурентної процедури закупівлі має виконати місцеве підприємство, що стало улюбленцем ізмаїльських чиновників.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Товариство “СМУ-56” до 28 квітня поточного року має здійснити ремонт пункту незламності за адресою вулиця Поперечна, 3. Опубліковане чиновниками оголошення не містить тексту договору, відповідно не дозволяє визначити об’єми майбутніх робіт та вартість матеріалів. 

Відповідно до інформації місцевих ЗМІ, за цієї адресою зараз розташована бойлерна, а також цілодобовий пункт обігріву. 

Товариство-підрядник “СМУ-56” зареєстроване у Ізмаїлі та належить Віталію Попову. В активі компанії понад 500 різних угод з розпорядниками публічних коштів, найбільше з яких саме з ізмаїльський комунальниками, які вже підписали з компанією Попова договорів на суму понад 180 млн гривень. Левова частина угод укладена без проведення конкурентних закупівель. 

Напередодні ці ж чиновники віддали цьому ж підприємству підряд на ремонт місцевої вулиці, яка постраждала внаслідок “просідання” колектору. Ремонтні роботи нібито ініціювала місцева поліція, листом від кого чиновники обгрунтовували необхідність термінової угоди вартістю 8,5 млн гривень. 

Залиште відповідь