Відхиливши дешевшу пропозицію, житомирська лікарня замовляє річне обслуговування за 18 мільйонів, аудитори розпочали моніторинг
25.01.2023   //   66 Переглядів

КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради опублікувало намір укласти угоду з ПП «Елітбуд-1» на річні послуги з експлуатаційно-господарського обслуговування лікарні. Вартість угоди може скласти 17,9 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro. 

В загальній інформації щодо надання послуг з експлуатаційно-господарського обслуговування вказано, що підрядник має щоденно проводити зовнішній огляд та  перевірку загального технічного стану: здійснення контролю за експлуатаційними параметрами обладнання теплопостачання; зняття показників лічильників; підготовка систем теплопостачання об’єктів до сезонної експлуатації; перевірка технічного стану теплообмінників та запірної арматури; перевірка працездатності терморегулювальних клапанів. В опалювальний сезон проводити технічне обслуговування внутрішньої системи теплопостачання, технічно обслуговувати систему водопостачання та водовідведення. Прибирати службові приміщення лікарні, лагодити меблі та інше.

Очікувана вартість послуг становила 18,6 млн грн. Конкуренцію на торгах ПП «Елітбуд-1» склало ПРБФ «Комунальник», запропонувавши  нижчу цінову пропозицію – 14, 7 млн грн. Однак пропозицію  ПРБФ «Комунальник» замовник відхилив: “розглянувши документи учасника щодо підтвердження проходження навчання та перевірки знань вищевказаного працівника, встановлено наявність недостовірної інформації, що є суттєвою для визначення результатів закупівлі, поданої учасником в документах тендерної пропозиції, які підписані КЕП учасника, інформації в протоколах ТОВ “Консалтинговий центр “Практика””. 

У пропозиції ПП «Елітбуд-1» тендерний комітет також знайшов невідповідності, але дозволив їх виправити впродовж 24 годин. Зокрема у складі тендерної пропозиції учасника на підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів відсутній лист-відгук до договору підряду №568 від 12.10.2022 року, який підтверджує повне виконання наданого договору. Також фірма не надала  документів, що підтверджують наявність виконавця послуг відповідального за електрогосподарство.

17 січня Держаудитслужба розпочала моніторинг даної закупівлі, а вже 20 січня КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» опублікувала намір укласти угоду з ПП «Елітбуд-1».

Залиште відповідь