Після ремонтів приміщень комунальники Черкаської облради вперше замовляють послуги адвокатів
25.01.2023   //   53 Переглядів

КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» (Черкаси) замовляє послуги адвокатів за 120 тисяч гривень.

Про це йдеться на порталі Прозорро.

Це перша закупівля таких послуг від комунальників, що наявна в системі.

Договір уклали без використання електронної системи із адвокатом Сергієм Горобцем. Техзавдання та сам договір – не оприлюднені. Горобець входить в раду адвокатів області та має свідоцтво із 2016 року. За інформацією clarity-project, він має угод на півмільйона гривень.

Паралельно КП також проводить закупівлю послуг з охорони. Нині повідомлено про намір укласти угоду з поліцією охорони на 2,8 млн грн. У 2022 це коштувало замовнику – 2,4 млн грн, а у 2021 – 2,1 млн грн. Загалом, із 2019 року вартість цієї послуги для комунальників зросла майже вдвічі.

Раніше КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності»  провело закупівлю на капітальний ремонт Будинку рад, де знаходяться обласна військова адміністрація та обласна рада.

Це ремонт покрівлі, фасаду будинку, а також ремонт коридорів на 3 та 4 поверхах і ремонт низки кабінетів на 2 та 3 поверхах. Окрім цього, КП також провело ще низку закупівель на ремонт свого майна в центрі міста, загальна вартість яких – 5 млн грн.

Залиште відповідь