Комунальники Чернігова за 129 мільйонів утримуватимуть вулично-дорожню мережу
25.01.2023   //   96 Переглядів

Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради має намір укласти угоду з КП “АТП-2528” Чернігівської міської ради на утримання вулично-дорожньої мережі. Вартість угоди може скласти 128,5 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.  Закупівлю провели за процедурою відкриті торги з особливостями, яка дозволяє під час воєнного стану організовувати тендери у скорочені терміни.

Очікувана вартість робіт складала 128,53 млн грн. Тобто економія склала 8 тис. грн. 

У підсумку утримання вулично-дорожньої мережі може дістати КП “АТП-2528” Чернігівської міської ради. Повідомлення про намір підписати відповідну угоду було опубліковано в системі Prozorro 23 січня.

У технічному завданні зазначено, що підрядник має мити проїжджу частину вулиць поливо-мийними машинами, очищувати дорожнє покриття від сміття та пилу, посипати дороги, тротуари протиожеледним матеріалом, очищати дорогу від снігу, очищати проїзди до загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів та закладів охорони здоров’я міста у зимовий період, очищати 243 зупинки громадського транспорту, замінювати скло на зупинках громадського транспорту. Також підрядник має обслуговувати та прибирати місця загального користування під час святкових заходів: встановлювати контейнери для сміття в місцях проведення масових заході, вивезення та захоронення твердих побутових відходів, миття контейнерів для сміття.

Загальна площа прибирання міських територій, яка підлягає прибиранню, складає  3422889 кв.м.

Директором КП “АТП-2528” Чернігівської міської ради є Ярослав Куц.

Залиште відповідь