Чернігівські комунальники зекономлять, купуючи у столичної фірми тисячу тонн солі за 9,3 мільйона 
25.01.2023   //   35 Переглядів

Комунальне підприємство «АТП-2528» Чернігівської міської ради має намір укласти угоду з ПП «Лідер» на придбання кам’яної солі. За результатами відкритих торгів з особливостями вартість угоди може скласти 9,3 млн грн. 

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

Очікувана вартість робіт складала 13,5 млн грн. Участь у тендері взяло шість фірм: ПП «Лідер»,  ТОВ «Торговий дім “Кип і Ко», ТОВ «Альянс будівельників України», ТОВ «Зальц», ТОВ «Київський асфальтобетонний завод №8» та ТОВ «Соль-Сервіс». Під час торгів учасники не змінювали свої цінові пропозиції. Однак завдяки первинній пропозиції учасників замовнику вдалося зекономити 4,2 млн грн від очікуваної вартості.

У підсумку замовлення на сіль для протиожеледної суміші може дістати ПП «Лідер». Повідомлення про намір підписати відповідну угоду було опубліковано в системі Prozorro 24 січня.

Розрахунки показують, що за кожну тонну замовнику доведеться віддати по 9,3 тис. За умовами тендерної документації, підрядник має поставити 1000 тонн кам’яної солі для промислового перероблення (крупність – 3).

Київське ПП «Лідер» належить Любомиру Данилюку та Сернію Данилюку. Брати участь у публічних закупівлях фірма розпочала в листопаді 2022 року та вже отримало підрядів на постачання солі  на 145 мільйонів.

Залиште відповідь