Приватник продовжить коштовне возіння тіл померлих на замовлення кременчуцьких комунальників 
24.01.2023   //   72 Переглядів

17 січня комунальне підприємство “Спеціалізований комбінат ритуальних послуг” Кременчуцької міської ради уклав договір на закупівлю послуг з транспортування тіл померлих. Замовник уклав пряму угоду з місцевим підприємцем, до цього комунальники безрезультатно оголошували відкриті торги. Вартість угоди склала 850 тисяч гривень, в рамках якої планується перевезти тіла 200 померлих.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Договір укладено з підприємцем Дмитром Короленком. Це вже сьома угода між ним та кременчуцькими комунальниками, а їх загальна вартість складає трохи більше 2 млн гривень. Співпрацювати з “Спеціалізованим комбінатом ритуальних послуг” Короленко  почав ще у 2019 році, втім дана угода є найкоштовнішою і триватиме рік.

В системі відсутній договір і, відповідно, технічна специфікація. Разом з тим умови договору не можуть суттєво відрізнятися від вимог тендерної документації закупівлі, що була відмінена комунальниками. Відповідно до неї, підрядник має здійснювати транспортування тіла померлого до кладовища, що може бути розташоване за межами Кременчука по всій території України. Вартість послуги визначається, не виходячи з кілометражу чи годин роботи. Послуга має бути доступна цілодобово, транспортування тіла має здійснюватися автівкою Chevrolet Suburban або аналогом не пізніше 2011 року випуску. Підрядник має забезпечувати виконання послуги з належним ставленням до тіла покійного.

Відповідно до останньої опублікований у системі “Прозорро” угоди між Короленком та ритуальниками, вартість його послуг складала 4,5 тисяч гривень за транспортування тіла цивільного та 4 тисячі гривень за транспортування тіла померлого військовослужбовця. 

Залиште відповідь