Поминальні обіди та плитка – дружина мера Кам’янки за рік заробила майже мільйон
24.01.2023   //   88 Переглядів

Починаючи з 22 лютого 2022 року, ФОП Тамара Тірон уклала із розпорядниками бюджетних коштів 17 угод, загальною вартістю понад 700 тисяч гривень. Серед предметів договорів – організація поминальних обідів на замовлення Кам’янської та Михайлівської громад та купівля бетонної плитки. Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.  Тамара Тірон – дружина міського голови Кам’янки Володимира Тірона, якого судять за розкрадання бюджетних коштів. 

З початку 2023 року ФОП Тірон отримала від відділу житлово-комунального господарства Камянської міської ради два договори на купівлю бетонної плитки та бордюрів, загальною вартістю майже 100 тисяч гривень. Ще 15 тисяч гривень Тірон може отримати за проведення поминального обіду на замовлення виконавчого комітету Кам’янської міської ради. В системі неопублікована копія цієї угоди, відповідно невідомо, хто підписував її від умені Кам’янської міської ради. Зазвичай подібні підписи ставить міський голова Кам’янки Володимир Тірон, що є чоловіком підприємиці Тамари Тірон. Мерія активно співпрацює з підприємицею протягом багатьох років, про що свідчить інформація місцевих журналістів. 

Плитковий завод Тамари Тірон розташований на території приватного підприємства “Інтербудтехсервіс”, колишнім власником якого до обрання на посаду мера був Володимир Тірон. Протягом 2022 року компанія, пов’язана із Тіроном, отримала з місцевого бюджету понад 5 млн гривень за виконання різного роду підрядів, пов’язаних, переважно із ремонтом вулично-дорожньої інфраструктури. 

Залиште відповідь