На техпідтримку роботи «Картки криворіжця» фірма, що пов’язана із куратором цього проекту, отримає ще мільйон 
24.01.2023   //   138 Переглядів

КП “Центр електронних послуг” Криворізької міської ради Дніпропетровської області уклав угоду на суму 1,25 млн. грн. із ТОВ «МД Софт».

Відповідна інформація розміщена в системі “Прозорро” 12 січня. Жодного документу замовником послуги не опубліковано.

Протягом року фірма надасть технічне обслуговування та консультативний супровід комп’ютерних програм для підтримки багатофункціональної електронної «Картки криворіжця».

ТОВ «МД Софт» заснована в серпні 2017 року мешканцем Дніпра Віталієм Демешко. Фірма прописана в Києві в місці масової реєстрації. Працює в сфері оптової торгівлі комп’ютерами, периферійним устаткуванням і програмним забезпеченням. За три роки фірма перемогла у 102 закупівлях на суму 160 млн. грн. Головний замовник послуг компанії – криворізькі чиновники. ТОВ «МД Софт» впроваджує в Кривому Розі проект «Картка криворіжця».

Куратор проекту «Картка криворіжця» Євген Кривенко – директор профільного комунального підприємства «Центр електронних платежів». Він як і Демешко родом з Дніпра, де раніше працював заступником директора департаменту транспорту та охорони навколишнього середовища Дніпропетровської міської ради.

В Дніпрі він запам’ятався скандалом із нав’язаною місцевим перевізникам послуги з встановлення та обслуговування GPS-трекінгу у фірми, яку очолював його брат. До того ж розробник системи диспетчеризації, за яку примусили додатково сплачувати перевізників, також був пов’язаний з родиною Кривенко.

Як з’ясували журналісти видання Bihus.Info, директор ТОВ «МД Софт» Віталій Демешко теж пов’язаний з родиною Кривенко. Демешко керував приватним підприємством «Кіт-Сервіс» в роки, коли мати Євгена Кривенка, Ніна Кривенко, значилася єдиною власницею цього підприємства.

Залиште відповідь