«Автострада» за 20 мільйонів відновлюватиме мостові переходи через річки Вереп та Жовідь на Чернігівщині
24.01.2023   //   117 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області 17 січня уклала угоди з ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» на ліквідацію пошкоджень мостового переходу через річку Жовідь та мостового переходу через річку Вереп. Вартість угод склала 19,9 млн грн.

Закупівлі проведено за процедурою відкриті торги з особливостями. ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» було єдиним учасником торгів. 

У першій угоді зазначено, що ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» має за 9,4 млн грн провести відновлювальні  роботи зруйнованого мостового переходу через річку Жовідь за рахунок експлуатаційного утримання на км 125+929 автомобільної дороги державного значення Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів.

У другій угоді зазначено, що підрядник має за 10,4 млн грн провести відновлювальні  роботи зруйнованого мостового переходу через річку Вереп за рахунок експлуатаційного утримання на км 138+715 на автомобільній дорозі державного значення Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів.

ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада»  зареєстроване у Вінниці, спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад. Власником фірми є Максим Шкіль. ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада» є одним із засновників Національної асоціації дорожників України.

Як писали «Наші Гроші», компанія входить до переліку підприємств, яким під час війни заплатили найбільше коштів з держбюджету

Залиште відповідь