Рівненська міськрада без торгів закупилась дорогою олією у свого постійного постачальника
23.01.2023   //   83 Переглядів

Управління освіти Рівненського міськвиконкому прозвітувало про підписання з ТОВ “Волинський екологічний продукт” договору на поставку партії соняшникової рафінованої олії загальною вартістю 1,36 млн грн. На вказану суму фірма має поставити замовнику 10033 кілограмів товару. Відповідна інформація опублікована на сторінці закупівлі в системі Prozorro.

Замовник не проводив конкурентних торгів для визначення постачальника, обмежившись лише звітом про підписаний контракт. Документом передбачено, що підрядник має поставляти олію до закладів освіти міста Рівне. Термін поставки – 1 календарний день з моменту отримання замовлення. Замовник оплачуватиме товар в 10-денний термін з дати його поставки. Перелік закладів, куди “Волинський екологічний продукт” розвозитиме свою продукцію, в опублікованому на Prozorro договорі відсутній. 

В один день з підписання договору строни уклали й додаткову угоду, в якій визначили, що 518 тисяч гривень будуть виплачені підряднику відповідно до кошторисних призначень на 2023 рік, а залишок, 846,49 тис грн – це додатково очікувані кошти місцевого бюджету.

Підрахувавши вартість замовленої олії можемо констатувати, управління освіти Рівненського міськвиконкому суттєво переплатило. З урахуванням ваги одного літра олії прогнозована кількість замовленого товару складає 10836 літрів. Відповідно ціна одного літра складає 125,9 грн, що суттєво навіть за роздрібні ціни в українських супермаркетах. Для прикладу літр рафінованої олії “Олейна” в мережі супермаркетів “Сільпо” коштує 71,78 грн/л, “Щедрий дар” – 79,99 грн/л, а за “Щедний дар” доведеться заплатити 95,8 грн/л.

Власником заснованої в 2012 році ТОВ “Волинський екологічний продукт” є підприємець Олександр Дем’янчук, який також входить до числа співзасновників Рівненської обласної ГО “Комітет захисту прав водіїв”. 

За час існування Prozorro підприємство працювало з публічними закупівлями на надто активно, однак вельми успішно. Загалом за цей час було підписано 56 договорів на 30,25 млн грн. Більша половина контрактів – загалом 32, на загальну суму 27,75 млн грн фірма отримала від Управління освіти Рівненського міськвиконкому. 

Залиште відповідь