Відхиливши дешевшу пропозицію “Варашводоканал” все ж замовив хімреактивів дещо дешевше звичного прайсу постачальника
22.01.2023   //   43 Переглядів

За результатами відкритих торгів з особливостями Комунальне підприємство “Вараштепловодоканал” Вараської міської ради, що на Рівненщині, підписало договір на поставку 90,04 тонн гіпохлориту натрію марки «А». За 3,51 млн грн контракт дістався ТОВ “НПП Лаваль”. Інформація про замовлення опублікована на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Варто зауважити, що пропозиція “НПП Лаваль” не була економічно найвигіднішою. Дешевшу на 360,17 тисяч гривень пропозицію ТОВ “Гідрохім” було відхилено уповноваженою особою замовнику. Причина – відсутність у складі тендерної пропозиції дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки. Наявність такого документу вимагалась тендерною документацією “Вараштепловодоканала”. 

Свою “дискваліфікацію” ТОВ “Гідрохім” оскаржувати не став, тож замовлення, у підсумку, дісталось саме ТОВ “НПП Лаваль”. 

За умовами підписаного 16-го січня контракту підрядник протягом 12 місяців має поставляти водоканалу хімреактиви, здійснюючи доставку партіями, від 4,83 до 9,4 тонн продукції в одній. Вартість однієї тонни гіпохлориту натрію марки «А» встановили на рівні 39 тис грн.

Власне ця ціна для ТОВ “НПП Лаваль” є не надто типовою. Фірма активно поставляє гіпохлорит натрію різноманітним замовникам, однак зачасту цінник на товар суттєво вищий. Зокрема КП “Броваритеплоенерго” хімреактив дістався за ціною 44,55 тис грн/т, “Трускавецький водоканал” купив партію по 47,52 тис грн/т, а МКП “Хмельницькводоканал” отримав по 45 тис грн/т.

Власниками заснованого в 2009 році ТОВ “НПП Лаваль” є дніпровські підприємці Ірина Філатова та Валерій Молочков. Загалом на Prozorro фірма встигла натендерити на 260,03 мільйонів гривень. 

 

Залиште відповідь