Юна фірма отримала договорів на 11 млн з початку року
21.01.2023   //   58 Переглядів

ТОВ «Прайм терра», яка була зареєстрована в кінці минулого року, від початку 2023-го уже має 40 угод на понад 11 мільйонів гривень.

Угоди опубліковані на порталі Прозорро.

 Найбільшу суму угод фірма отримала від Золотоніської міськради – 2,2 мільйона гривень. Підрядник поставить у дошкільні заклади м’ясо, крупи та вершкове масло. До прикладу, вартість масла (72% жирність), закладена в тендер – 215 грн\кг (із доставкою). Водночас ціна такого ж продукту у інтернеті (без доставки) – 128 грн\кг, а оптом ще дешевше.

Також ця фірма отримала угод на 850 тисяч від Черкаської міської ради (яловичина, курячі яйця). Ціна за яйце – 7,96 грн без ПДВ. У мережі АТБ вартість яйця – 5,9 грн.

ТОВ «Прайм терра» зареєстроване у Черкасах у серпні 2022 року. Фірма має капітал в тисячу гривень. Директором та власником є Ярослав Олексієнко.

Людина з такими ПІБ значилася керівником Смілянського осередку Радикальної партії Ляшка. Ця ж людина була помічником нардепа від РПЛ Віктора Вовка, який свого часу був куратором Черкаської області від цієї партії.

Відразу після своєї появи, із жовтня по грудень 2022 року, компанія уже отримала 26 договорів на понад 10 мільйонів гривень.

Залиште відповідь