У Вінниці обласна ДЮСШ взяла в оренду спорткомплекс місцевих політиків за майже 4 мільйони
21.01.2023   //   75 Переглядів

Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа зі складно-координаційних видів спорту 17 січня уклала угоду з ТОВ «Ліга олімпійські резерви» про оренду спортзалу вартістю 3 млн 824 тис. грн.

Про це йдеться в системі Prozorro.

Згідно з угодою, підприємство зобов’язане передати школі спортзал площею 850 м кв. в оренду на рік. Навчальні тренування за договором проходитимуть з 8.00 до 21.00 з понеділка по суботу.

В обґрунтуванні одного з попередніх подібних договорів школа зазначала, що не має власних приміщень, а ТОВ «Ліга «Олімпійські резерви» є власником спортивного комплексу «Авангард». Починаючи з 1970 року є постійним орендодавцем спортивної зали, яка є спеціалізованим об’єктом що відповідає всім вимогам для проведення навчально-тренувальних занять та змагань зі складнокоординаційних видів спорту. Інших спортивних споруд такого типу, що відповідають міжнародним стандартам якості у цій сфері у Вінниці немає. У 2021 році аналогічний договір оренди обійшовся в 1,1 млн грн.

ТОВ «Ліга олімпійські резерви» зареєстроване у Вінниці 2004 року, засновниками вказані Антон Павлович Бойдаченко, котрий у 2015 році безуспішно балотувався до Вінницької міськради від «Радикальної партії Олега Ляшка» та Сергій Михайлович Чорноокий, який у 2020 році став депутатом Вінницької облради від «Опоблоку».

За період участі у публічних закупівлях згадане підприємство отримало угод на 5,1 млн грн.

 

Залиште відповідь