Тепловики Кам’янського докинуть 1,3 мільйона місцевій радіостанції на рекламу
21.01.2023   //   53 Переглядів

ТОВ „Телерадіокомпанія МіКомп” в останні дні 2022 року підписало два контракти вартістю 648 тис. грн. кожен на послуги інформаційного супроводження комунальних теплогенеруючих компаній міста Кам’янського.

Інформація про закупівлі розміщена в системі Прозорро.

Замовники послуги зі створення та розміщення в ефірі радіостанції інформаційно-рекламних матеріалів КП “Центральні тепломережі” та КП “Кам’янська теплопостачальна компанія”. На місцевій радіостанції TopRadio, яка належить підряднику ТОВ „Телерадіокомпанія МіКомп”, будуть транслюватися аудіоролики про роботу комунальних підприємств. Рекламно-інформаційна кампанія розрахована на рік. Загальна вартість рекламних послуг складає 1,296 млн. грн.

ТОВ „Телерадіокомпанія МіКомп” засновано ще в 1997 році. До грудня 2019 року компанія належала місцевому підприємцю Олегу Морозу. Після гучного корупційного скандалу із будівлею кінотеатру Шевченко, той відмовився від телерадіокомпанії на користь бізнесменів, пов’язаних із мером Кам’янського Андрієм Білоусовим. ТОВ „Телерадіокомпанія МіКомп” перейшло під контроль ТОВ “Укргазопт” та Олексія Кондратюка, власника газети «Улюблене місто ДЗ». Ця газета виходить”за сприяння” ПП “ДС-колегія”, бо отримує гроші на друк напряму від кам’янських чиновників.  

Так і ТРК «МіКомп», отримавши з 2020 року нових власників, одержало замовлень на висвітлення діяльності Кам’янської міськради та комунальних установ міста на 10 млн. грн.

Залиште відповідь