Після скарги до АМКУ прибирати частину тротуарів у Житомирі за 4 млн буде фірма місцевої депутатки
21.01.2023   //   55 Переглядів

АМКУ задовільнив скарги ТОВ «Керуюча компанія “Комунальні технології» та ПП «ВЖРЕП №8» та зобов’язав КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради скасувати рішення про визнання переможцем закупівель з прибирання тротуарів ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» на загальну суму 8 млн грн.

Про це йдеться на ProZorro.

На початку грудня 2022 року УАШ оголосило два тендери на послуги з прибирання тротуарів у Житомирі. У першій закупівлі очікувана вартість становила 4,14 млн грн. Участь у тендері взяло три учасники: ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» з пропозицією у 3,75 млн грн, ТОВ «Керуюча компанія “Комунальні технології» з пропозицією у 4,04 млн грн та ПП «Керуюча компанія “ВЖРЕП №9» з пропозицією у 4,09 млн грн.

Очікувана вартість другої закупівлі становила 4,76 млн грн. Участь у тендері, окрім ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» з пропозицією у 4,34 млн грн, взяло ПП «ВЖРЕП №8» з пропозицією у 4,36 млн грн.

У двох закупівлях тендерний комітет знайшов у документах ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» невідповідності, однак дозволив їх виправити впродовж 24 годин. 

21 грудня КП «Управління автомобільних шляхів» опублікувало наміри укласти угоди з ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект».

23 грудня ТОВ «Керуюча компанія “Комунальні технології», а 26 грудня і ПП «ВЖРЕП №8» подали скарги до АМКУ на неправомірне рішення замовника, а саме щодо обрання переможця процедури закупівлі ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект».

2 січня та 12 січня АМКУ задовільнив скарги фірм та зобов’язав замовника скасувати рішення про визначення ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» переможцем процедури закупівлі. Відтак УАШ скасував рішення про визнання переможцем ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» та уклав 18 січня угоду з ТОВ «Керуюча компанія “Комунальні технології». А 17 січня опублікував намір укласти угоду з ПП «ВЖРЕП №8».

ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» засноване в 2012 році в Житомирі. Власником фірми є Жанна Опанасюк. 

ПП «КВЖРЕП № 8» засноване в 2013 році в Житомирі. Власницею фірми є депутатка міської ради  Світлана Півоварова. 

ТОВ «Керуюча компанія “Комунальні технології» засноване в січні 2021 року та зареєстроване в Житомирі. Власником фірми є Валентина Бойко. В 2020 році Валентина Бойко балотувалася до Житомирської міської ради та до обласної ради від політичної партії “Європейська Солідарність”.

Залиште відповідь