Онкологічна лікарня Кривого Рогу на проектну документацію для ремонту харчоблоку докинула ще півмільйона 
21.01.2023   //   109 Переглядів

18 січня КП «Криворізький онкодиспансер» замовило ТОВ «ПБ Архінвест» коригування проектно-кошторисної документації та отримання позитивного експертного звіту для капремонту харчоблоку за 500 тис грн. 

Закупівля проведена без використання електронної системи Прозорро.

Ще в 2021 році за розробку проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства “Криворізький онкологічний диспансер” сплатили 619 тис. грн. Роботи виконало ТОВ «ПБ Архінвест» та отримало переважне право його реалізації. Тепер компанія має до 15 квітня відкоригувати цю проектну документацію. 

ТОВ «ПБ Архінвест» зареєстровано в січні 2020 року. Фірма веде діяльність у сфері архітектури. Вже в наступному місяці після реєстрації компанія отримала підряд на 800 тис. грн. на проектні роботи, підписавши прямий договір з КП «Міський тролейбус». Фірма розробила проект капремонту нежитлової будівлі АТЦ на вул. Окружній, проте він досі не реалізований. 

Потім було замовлення від КП «Швидкісний трамвай» на розробку проекту капремонту станції “Майдан Праці”. А через рік замовлення на коригування цього проекту. Ремонтні роботи на станції так і не розпочалися.

Також серед замовлень багато дрібних проектів від криворізьких замовників, яких за два роки назбиралося на 5 млн. грн.

ТОВ «ПБ Архінвест» оформлено на Антона Ломагу. Він є власником дуже схожої за назвою фірмою ТОВ «Архінвест», яка була зареєстрована в 2017 році і теж веде діяльність у сфері архітектури.

Фірма ТОВ «Архінвест» згадується в аудиторському висновку Східного офісу Держаудитслужби України від 26.04.2021 щодо неефективне витрачання бюджетних коштів на розробку проектної документації, що залишається без подальшої реалізації.

Також Ломага володіє приватним підприємством «Кул-ОСНП», яке більше 24 років також працює в сфері архітектури та інжинірингу. Ця фірма проходила по справі розкрадання бюджетних коштів при ремонті у 2011 році ПК «Саксагань». Саме ПП «Кул-ОСНП» виконувало функцію контролюючого органу щодо відповідності обсягів та якості виконаних робіт. 

Залиште відповідь