Медики “батьківщинівця” купують сосиски у родини свого однопартійця Тренкінка
21.01.2023   //   95 Переглядів

19 січня Третя міська лікарня Швидкої медичної допомоги Черкаської міської ради повідомила про укладання договору на купівлю 890 кілограмів сардельок “Малятко” виробництва місцевого підприємства “Хлібний дім-Україна”. Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Договір укладено без проведення конкурентної закупівлю, а його вартість склала трохи менше 100 тисяч гривень. Один кілограм сардельок коштувате черкаським лікарям 110,5 гривень.

  Товариство «Хлібний Дім-Україна» належить Аллі Коломієць, що є сестрою секретаря Черкаської міської ради Юрія Тренкіна. Він же є очільником обласної організації ВО “Батьківщина”.  

Очільник лікарні, що купує сосиски у сестри Тренкіна – Олександр Федорук був депутатом Черкаської обласної ради, обраним від партії “Батьківщина”. У 2020 році він не зміг набрати достатньої кількості голосів аби оновити свій мандат. 

  «Хлібний Дім-Україна» має капітал у 13 млн грн. У фірми договорів із замовниками майже 10  млн грн. Компанія є одним із найбільших місцевих виробників м’ясних та ковбасних виробів, активно постачаючи свою продукцію до бюджетних установ міста та околиць. 

Залиште відповідь