Одесити віддали мільйон за 21 гучномовець, ноутбук та китайський сервер від киян
20.01.2023   //   69 Переглядів

Фонтанська сільська рада Одеського району на початку року повідомила про укладання договору на облаштування системи загального оповіщення. Договір було укладено ще у серпні минулого року без проведення конкурентної закупівлі із київським підприємством-дилером китайського обладнання. Саме використовуючи продукцію китайського виробництва у Фонтаській громаді була облаштована ця система.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Договір між сільською радою та київським підприємством “Інжинирінг-аналітика” було укладено 15 червня 2022 року. Угодою передбачено налаштування серверу Hikvision та 21 гучномовців з одним ноутбуком. Також у комплект входить 7 комутаторів та допоміжне обладнання для кріплення і монтажу. Загальна ж вартість проєкту склала майже 1,1 млн гривень. Вартість окремих елементів комплекту у договорі не зазначається.

Первинним договором передбачалося облаштування системи до 24 серпня 2022 року. Разом з тим, відповідно до платіжки у системі “Є-дата”, підрядник завершив роботи лише у листопаді 2022 року та наприкінці цього ж місяця отримав всю суму, передбачену договором.

Компанія підрядник “Інжинирінг-аналітика” є одним із лідерів на ринку постачання обладнання для мереж зовнішнього відеоспостереження та їх монтажу, спеціалізуючись на поставках китайської продукції під брендом “Hikvision”. На сьогодні в активі компанії понад 400 угод із розпорядниками публічних коштів, загальною вартістю у 630 млн гривень. 

Вона належить директору Олегу Сохану з Франківщини, киянам Валерію Клебану та Євгену Юрчевському і Валентині Кравченко з-під Києва. Валерій Клебан до 2017 року працював заступником начальника – начальником Відділу розвитку інформаційно-обчислювальних систем Управління розвитку інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.  

Залиште відповідь