У Голованівську замовили харчування дітей, вартість послуг виросла майже вдвічі
19.01.2023   //   71 Переглядів

Голованівський ліцей ім. Т.Г. Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградської області 17 січня уклав з ФОП-ом Аллою Вікторівною Конякіною угоду про харчування ліцеїстів загальною вартістю 5 млн 90 тис. грн.

Про це йдеться у системі Prozorro. Закупівлю провели без тендера.

Як ідеться в угоді, підрядниця має забезпечити постачання 5500 сніданків та 99600 порцій обідів. Вартість обіду становить 50 грн, сніданку – 20 грн.

Водночас вказано, що станом на момент укладення угоди бюджетні призначення на 2023 рік складають 500 тис. грн, подальші видатки змінюватимуться по мірі збільшення бюджету.

Приготування страв і продуктів проводиться постачальником на харчоблоці ліцею на своєму обладнанні з відшкодуванням замовнику витрат за компослуги.

На початку лютого минулого року ліцей за результатом переговорної процедури уклав угоду про харчування з цим же ФОП-ом. Тоді вартість сніданків складала 8 грн, обідів – 33 грн.

ФОП Алла Конякіна з Голованівська, займається продажем продуктів та організацією шкільного харчування. З 2018 року отримала від замовників Голованівська підрядів на 4,1 млн грн. 

Залиште відповідь