Тримісячна фірма члена виконкому Чернівецької міськради зібрала замовлень на 11 мільйонів
19.01.2023   //   77 Переглядів

Створене у жовтні 2022-го року підприємство ТОВ «Спарта 2022» за три місяці отримало замовлень на загальну суму 11,23 млн грн.

Про це пишуть «Наші гроші. Львів» з посиланням на дані «Прозорро».

На початку листопада МКП «Чернівцітеплокомуненерго» оголосило відкриті торги з особливостями на закупівлю партії з 31 генератора. При очікуваній вартості замовлення в 9,7 млн грн «Спарта 2022» запропонувала виконати підряд за таку ж суму і перемогла. На торги більше ніхто не прийшов, і з компанією підписали угоду 2 грудня.

В якості аналогічного договору підприємство надало контракт з підприємцем Ярославом Яблонським, який сам зареєструвався як підприємець лише за півтора тижні до торгів – 26-го жовтня того ж року. А от поставити, на замовлення «Чернівцітеплокомуненерго», фірма вирішила турецькі генератори фірми «Alimar», з якою, судячи з наданої довідки, у «Спарта 2022» підписаний міжнародний контракт на поставку товару.

Генератори «Alimar» – це доволі поширені та популярні в Україні прилади для побутового використання. У мережі є достатньо багато варіантів постачальників таких генераторів, ціна у яких плюс-мінус відповідає пропозиції «Спарта 2022». Можна зустріти як дорожчі, так і дешевші ціни.

Після торгів від МКП «Чернівцітеплокомуненерго» «Спарта 2022» взяло участь у відкритих торгах з особливостями організованих ДП «1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області».

Рятувальники планували до кінця 2022 року провести капремонт 2-ї державної пожежно-рятувальної частини згаданого загону. При очікуваній вартості у 6,62 млн грн  «Спарта 2022» запропонувала виконати замовлення за 6,61 млн грн. Оскільки дешевшу пропозицію ТОВ «Універсал буд – 2020» відхилили, здавалось, що і цей підряд відійде «спартанцям». Та не склалось.

Спочатку ТОВ «Універсал буд – 2020» успішно оскаржило в АМКУ своє відхилення, а вже опісля замовник просто відмінив закупівлю через «скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг».

У подальшому «Спарта 2022» забрало обидва лота на поставку офісної техніки для Чернівецького торговельно-економічного інституту загальною вартістю 342,5 тис. грн. Далі – виявилось єдиним учасником відкритих торгів з особливостями, організованих Хмельницькою обласною радою для придбання дороговартісного генератора. При очікуваній вартості в 1,11 млн грн, «Спарта 2022» отримала підряд, запропонувавши виконати замовлення за ту ж суму – 1,11 млн грн.

Завершила рік фірма двома дрібними замовленнями, що проводились без застосування конкурентної процедури торгів. Міське комунальне підприємство «Чернівціспецкомунтранс» за 26,75 тис. грн замовило поточний ремонт відмостки громадської вбиральні у парку ім. Федьковича, а військова частина 2195 – купила шурупів на 6 тис. грн.

Таким чином, фірма-новачок,створена лише в середині жовтня, встигла підписати «бюджетних» підрядів на 11,23 млн грн.

Єдиним засновником, а заодно й керівником, товариства «Спарта 2022» вказаний Валерій Другановський. Наразі бізнесмен є членом виконкому Чернівецької міської ради. Як і його рідний брат Віталій, Валерій Другановський у 2020-му році балотувався до Чернівецької міської ради від партії «Слуга народу». Однак, на відміну від родича, голосів для отримання мандату забракло. Крім того, за інформацією місцевих видань, підприємець, принаймні в 2020-му році, був членом ради Чернівецької обласної організації «Слуга народу».

До реєстрації ТОВ «Спарта 2022» Валерій Другановський працював директором ТОВ «Будівельна компанія Роднічок», власником якої наразі вказаний Семенюк Іван Іванович, а до жовтня 2021-го був Семенюк Іван Васильович – депутат Чернівецької обласної ради. Також від партії «Слуга народу».

Що до брата власника «Спарти 2022», то його таки обрали депутатом Чернівецької міськради. Крім того, Віталій Другановський є головою фракції «Слуги народу» у раді, а також заступником голови постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів. Крім того, свого часу Віталій Другановський був головою Чернівецької обласної організації політичної партії «Слуга народу» та зараз входить до числа засновників Благодійного фонду «Гуманітарний контрнаступ».

Залиште відповідь