Проігнорувавши власні вимоги Рівненська обллікарня визначилась з підрядником для постачання риби на 2 мільйона 
19.01.2023   //   80 Переглядів

КП “Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка” Рівненської облради за результатами відкритих торгів з особливостями підписала договір на поставку 16,8 тис кг риби загальною вартістю 1,96 мільйона гривень. Відповідний контракт  17-го січня медики уклали з ФОПом Галагузом Анатолієм Володимировичем. Інформація про це опублікована на сторінці закупівлі в системі Prozorro.

Техдокументацією було передбачена поставка лікарні протягом року тушок хека, свіжемороженої, патраної і без голів. Тушки риби повинні бути не менші ніж 0,5 кг у замороженому вигляді. Риба повинна бути запаковано у напівжорстку картинну тару з відповідним маркуванням – назва товару, дата виробництва, кінцевий термін реалізації, умовами зберігання, вага і т.п. Това підрядник поставлятиме партіями, на вимогу обласної лікарні. 

У своїй тендерній пропозиції Анатолій Галагуз запропонував замовнику рибу виловлену та запаковану у липні 2022 року канадською фірмою Pacific Seafood Group, яка може зберігатись при -18С протягом 24 місяців. Ціна кілограма риби складає 116,47 грн, що загалом відповідає ринковим цінами за оптову поставку продукту.

За день до підписання договору між сторонами закупівлею зацікавилась Держаудитслужба. Аудитори виявили, що у тендерній пропозиції учасника був відсутній експертний висновок на предмет закупівлі, що підтверджує інформацію відповідності ДСТУ. Враховуючи, що наявність даного документа була передбачена тендерною документацією замовник мав би відхилити пропозицію підприємця Анатолія Галагуза, однак цього не зробив. Відповіді на запит ДАСУ щодо виявленого факту станом на середу, 18 січня, надано не було. 

Анатолій Галагуз є одним зі старожилів публічних закупівель. Зареєструвавшись як ФОП у липні 2018-го року, Галагуз встиг підписати через Prozorro вже 180 договорів на 15,36 мільйонів гривень. 

 

Залиште відповідь