Одноденний ФОП отримав кейтерингове замовлення на 1,5 мільйона від Рівненської міськради
19.01.2023   //   117 Переглядів

Управління освіти Рівненського міськвиконкому визначилось з черговим підрядником, що забезпечуватиме харчуванням одним із закладів освіти міста. Цього разу замовлення на кейтерингові послуги для пільгових категорій учнів 27-ї школи отримала ФОП Плисюк Надія Володимирівна. За виконання умов контракту підприємиця отримає загалом 1,51 мільйона гривень. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro.

Техзавданням передбаченон надання послуг харчування протягом 157 днів. Ціна за харчування однієї дитини протягом одного дня буде наступною:

  • діти від 6 до 11 років – 48 грн;
  • діти від 11 до 14 років – 55 грн;
  • діти від 14 до 18 років – 55 грн;
  • діти що відвідують групу продовженого дня на весь час її робити – 48 грн;
  • діти що відвідують групу продовженого дня на 50% часу її робити – 24 грн.

Додатковою угодою, що була підписана в той же день, що і основний договір передбачено, що від загальною вартості замовлення 1,1 млн грн будуть оплачені відповідно до кошторисних призначень на 2023 рік, а ще 409,25 тис грн – це додатково очікувані кошти від місцевого бюджету. 

Зауважимо, що сам контракт між сторонами було підписаного 16-го січня 2023 року. Сама ж Надія Плисюк, що виконуватиме відповідний підряд, зареєструвалась в якості ФОПа лише за день до цього, 15-го січня. До цього пані Плисюк не була помічена ні в підприємницькі ні в політичній діяльності. Документів, які б підтверджували наявність обладнання, досвіду чи персоналу, що могли б допомогти виконати отримане замовлення, підприємиця до Prozorro не завантажувала.   

Залиште відповідь