На утримання туалетів для тероборони Кривого Рогу витратять 1,3 мільйона 
19.01.2023   //   190 Переглядів

Департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міськради (ДРІМ) замовив ТОВ «Еталон-КР» на послуги з утримання біотуалетів для тероборонівців  за1,33 млн грн.

Закупівля проведена за процедурою «відкриті торги з особливостями». Компанія-переможниця була єдиною учасницею торгів.

Договір уклали 17 січня і його початкова вартість складала 1,45 млн грн. Але того ж дня сторони додатковою угодою знизили суму послуги до 1,33 млн грн. 

Згідно технічного завдання замовника, необхідно організувати відкачування та вивіз рідких відходів та санітарне обслуговування 18 біотуалетів. Згідно наданого виконавцем кошторису, вартість одного відкачування біотуалету складає 3 320 грн., вартість відкачування із вивозом складає 4,17 тис грн. 

Строк надання послуг: до 19 лютого 2023 року. 

Того ж дня була укладена додаткова угода, згідно з якою, сторони дійшли згоди зменшити зобов’язання за договором на 119,5 тис грн. – до 1,33 млн грн. Інші умови угоди залишились без змін. Тобто була скорочена кількість послуг без зміни її вартості.

Також замовником оголошені окремі умови для виконавця робіт: відкачування рідких відходів автомобілем спеціального призначення з вакуумним обладнанням, наявність документів, що підтверджують можливість вивозу стічних вод у спеціально установлені місця на весь термін надання послуг, у разі необхідності виконання дрібного ремонту туалетів та наявність місця для безоплатного зберігання біотуалетів на весь строк надання послуг.

Згідно опублікованої тендерної документації в пропозиції, ТОВ «Еталон-КР» не має власного автотранспорту та не надало договорів оренди спецавтомобіля ГАЗ-53 цистерна, ГАЗ 3307 фургон та автомобіля Volkswagen Crafter. Виконавцем не надано документів, що підтверджують можливість вивозу стічних вод у спеціально установлені місця на весь термін надання послуг. Також незрозуміло, чи має підрядна організація площі для зберігання біотуалетів.

Компанія має в штаті директорку та чотирьох співробітників – двох водіїв та двох підсобних робітників. Стаж роботи найманих співробітників в компанії не перевищує  27 днів. Сканкопії трудових книжок, що мали б підтвердити оформлення персоналу, в тендерній заявці відсутні.   

ТОВ «Еталон-КР» утворене в травні 2022 року. Основний вид діяльності – інші будівельно-монтажні роботи. Компанія належить Надії Тесленко та прописана за адресою її проживання. За даними ЗМІ, фірма та її власниця входять до пулу фірм, які утримують монополію на ринку ритуальних послуг у місті і отримують всі підряди від Департамент розвитку інфраструктури.

 

Залиште відповідь