Фірма ексдепутатів планує поставляти паливо комунальникам Рівненщини
19.01.2023   //   55 Переглядів

Комунальне підприємство по водопостачанню та водовідведенню “Аква”, що зареєстроване в селищі Володимирець на Рівненщині, обрало підрядника, що постачатиме їм паливо протягом поточного року. За результатами відкритих торгів з особливостями замовлення може отримати ТОВ “Західенергопостач”. Повідомлення про намір підписати відповідний договір на суму 2,72 млн грн було опубліковано в системі Prozorro.

У разі підписання контракту підрядник має забезпечити працівників “Акви” паливними картками за якими вони протягом 2023 року зможуть загалом отримати 40 тис л дизпалива, 3 тис л бензину А-95 та 7 тис л бензину А-92.  Заправлятись машини комунальників будуть на заправці “ОЛАС”, яку підприємство орендувало у ТОВ “РІФ”. 

Під час проведення закупівлі дніпровська ТОВ “Інтекс інвест” Антона Посилаєва звернулось до замовника з вимогою прибрати з тендерної документації дискримінаційну, на думку фірми, вимогу щодо наявності у постачальника ліцензії на право зберігання пального на АЗС. Вимогу КП “Аква” однак не задовільнило, відповівши, що “вимога про наявність ліцензії на право зберігання пального жодним чином не є дискримінацією по відношенню до учасників закупівлі”. ТОВ “Інтекс інвест” таку відповідь оскаржувати не стало, однак і на торги не прийшло. 

Таким чином ТОВ “Західенергопостач” стало єдиним учасником закупівлі. При очікуваній вартості замовлення в 2,76 млн грн, підприємство скинуло лише 35 тисяч і отримало перемогу. 

Відповідно до тендерної пропозиції комунальники отримають дизпаливо по 55,5 грн/л, А-95 за 51,5 грн/л, а А-92 за 49,5 грн/л. 

Бенефіціарами ТОВ “Західенергопостач” наразі є підприємці Олег Хомич, Руслан Мальований, Віталій Першогуба, Ольга Першогуба та В’ячеслав Малашинський. Окрім власне підприємницької діяльності частина власників відома й за політичними амбіціями. Олег Хомич свого часу був депутатом Рівненської обласної ради від партії “Батьківщина”, Руслан Мальований депутатствував від “БЮТ” у Рівненській міській раді, а а пізніше очолював рівненську міську організацію партії ““Громадянська позиція”. Так само до Рівненської міськради обирались з депутатами-”бютівцями” і В’ячеслав Малашинський та Віталій Першогуба. Останній пізніше, пробував повернутись до міськради вже як кандидат від “Європейської партії України”, однак безуспішно.

Загалом ТОВ “Західенергопостач” є одним зі старожилів публічних закупівель. З моменту впровадження Prozorro фірма вже підписала 2925 догорів на загальну суму 470,58 мільйонів гривень. 

Залиште відповідь