Полтавські тепловики без торгів віддали 50 мільйонів на невідомі роботи
18.01.2023   //   52 Переглядів

11 січня комунальне підприємство “Теплоенерго” Кременчуцької міської ради на Полтавщині уклало договір на виготовлення проєктної документації реконструкції однієї з місцевих котелень, купівлю обладнання та його монтаж. Договір укладено без проведення конкурентної закупівлі із місцевим  виробничо-комерційним підприємством “Котлогаз”. Вартість угоди – майже 50 млн гривень.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Оприлюднене полтавськими комунальниками оголошення не міститься інформації про точний предмет закупівлі, його місцезнаходження, а також об’єми майбутніх замовлень та параметри обладнання, що відповідно не дозволяє визначити ринкову ціну замовлення. Термін реалізації угоди – до кінця поточного 2023 року. 

Компанія-підрядник “Котлогаз” належить Геннадію та Розіті Буткам та є одним із виробників та дилерів теплогенераційного обладнання. В активі компанії на сьогодні 37 підписаних угод на суму трохи більше 200 млн гривень. Переважно замовниками компанії є теплогенеруючі компанії Полтавської області. 

Протягом грудня Департамент житлово-комунального господарства Кременчуцької міської ради перерахував на рахунок тепловиків майже 20 млн гривень як внески до статутного капіталу, що можуть бути використані на здійснення господарської діяльності, зокрема, і на виконання відповідної угоди. 

Залиште відповідь