GPS-моніторинг комунального транспорту Кропивницького виконає фірма, де раніше працював голова облради
18.01.2023   //   408 Переглядів

Комунальне підприємство Кропивницької міськради «Електротранс» 10 січня уклало угоду з ТОВ «Агентство безпеки Альфа-Центр» про надання послуг абонентського обслуговування GPS-моніторингу транспортних засобів загальною вартістю 149 тис. 760 грн.

Про це йдеться в системі Prozorro. Закупівлю провели за процедурою відкриті торги з особливостями, яка під час воєнного стану дозволяє організовувати тендери у скорочені терміни.

Згідно з угодою, підрядник має забезпечити використання персональних GPS-трекерів для автоматизованого контролю, моніторингу і аналізу знаходження та пересування комунального транспорту. Також підприємство має забезпечити роботу датчиків для контролю та відображення обсягів палива в баках транспортних засобів.

Як ідеться у техзавданні, абонентське обслуговування GPS-трекерів – це система послуг, що направлена на забезпечення безперебійної роботи диспетчера Служби безпеки КП «Електротранс» в частині спостереження за транспортними засобами. Програмне забезпечення підрядника має відображати інформацію про стан руху транспортних засобів за допомогою додатків на мобільних пристроях, підключати послугу «Тривожна кнопка» для виклику поліції та інше.

Вартість одного абонентського  обслуговування становить 12480 грн. Усього за угодою мають надати 12 послуг протягом року, а обслуговування здійснювати на 97 транспортних засобах.

ТОВ «Агентство безпеки Альфа-Центр» зареєстроване у Кропивницькому 2002 року. Нині засновниками вказані Михайло Васильович Чудний та Віталій Миколайович Задоя.

До 2020 року серед засновників підприємства був Сергій Шульга, який на місцевих виборах пройшов до Кіровоградської облради від «Слуги народу» та очолив облраду. До походу в політику Шульга працював в СБУ області, а згодом у службі безпеки латифундиста Сергія Тарасова, котрий, до слова, на виборах спонсорував кампанію «Слуг народу».

Варто згадати, що нинішній очільник ТОВ «Агентство безпеки Альфа-Центр» Віталій Задоя є також керівником низки підприємств, таких як ПП «Новгородківська нафтобаза», ПП «Титан-Україна». Ці підприємства зареєстровані в будівлі по вулиці Шевченка, 6/2, яка належить приватному підприємству «СТ-Сервіс», бенефіціарним власником якого є Тарасов.

Інший нинішній засновник Альфа-Центру Михайло Чудний у 2020-му році балотувався до Кропивницької райради від партії «Наш край».

Підрядник «Електротрансу» почав брати участь у публічних закупівлях з 2017 року, проте більшість підрядів став отримувати з 2020 року. Минулого року комунальне підприємство замовило цій ТОВ-ці аналогічні послуги на 142,9 тис. грн.

Залиште відповідь