Чернівецькі комунальники без торгів взяли болгарського палива на 11 мільйонів
18.01.2023   //   68 Переглядів

13 січня комунальне підприємство “Чернівціспецкомунтранс” уклало договір з ТВО “ПП Ойл” на придбання 141 тисяч літрів дизеля наливом. Угода підписана без проведення конкурентної процедури закупівлі. Паливо має бути поставлене наливом і буде виготовлене у Болгарії.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. Також була підписана угода на купівлю бензину та дизелю у талонах. Вартість – більше 3 млн гривень.

Відповідно до умов оприлюднених документів, компанія “ПП Ойл” з Глибоцького району Чернівецької області має протягом 2023 року здійснити відвантаження продукції на склад замовника у місті Чернівцях, а також продавати частину палива по талонам. Договором передбачена опція зростання вартості ціни товару на 10% не частіше ніж раз на 90 днів. Загальна вартість угоди складає майже 11 млн гривень, ціна одного літру дизелю становить 54 гривні незалежно від формату продажу, у свою чергу бензин А-95 коштуватиме 50 гривень за літру. Виробником дизеля зазначена болгарська компанія Rompetrol, виробник бензину не зазначений – лише країна походження – все та ж Болгарія. Ціну в цілому відповідають роздрібно ринковим. 

 Компанія “ПП Ойл” зареєстроване у селі  Волока Глибоцького району та належить Павлу Поповичу. Директором підприємства є Крістіна Ушенко. В активі компанії майже 80 угод на постачання палива різним розпорядникам публічних коштів, сумою більше 30 млн гривень. Угоди укладені з чернівецькими комунальниками є найбільшими в історії співпраці підприємства із “бюджетниками”. 

Комунальне підприємство «Чернівціспецкомунтранс» є місцевими муніципальним оператором на ринку вивезення твердих побутових відходів та надає інші суміжні послуги. Директором підприємства після попередніх місцевих виборів  було призначено Руслана Жулепу. На виборах він намагався здобути посаду Новодністровського міського голови, а також мандат депутата Чернівецької обласної ради за списками партії “Слуга народу”, втім безрезультатно. 

Залиште відповідь