Освітяни на Тернопільщині замовила харчування школярів у свого “традиційного” ФОПа
16.01.2023   //   57 Переглядів

Відділ освіти Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області визначився з підрядником, що надаватиме послуги з організації харчування в Комунальному закладі НВК “Мишковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад”. За 844 тисяч гривень відповідну роботу виконуватиме ФОП Хомко Оксана Мар’янівна. Звіт про закупівлю замовник опублікував в системі Prozorro 13-го грудня. 

Підрядника в селищній рді обирали без проведення конкурентних торгів. В договорі підписаному між сторонами передбачено чотирьохтижнева циклічне меню на 2023 навчальний рік, норм якого й має дотримуватись Оксана Хомко. Специфікацією передбачено, що харчуватиме підрядник 142 учнів 1-4 класів, 60 учнів 1-4 класів, що відвідують групу продовженого дня та 28 учнів пільгових категорій 5-11 класів. За весь час виконання контракту підрядник має видати орієнтовно 23 тисячі порцій.

Вартість однієї порції для молодших класів складатиме 40 гривень, для старших – 45. На “перекуси” для груп продовженого дня виділили по 25 грн на порцію.

Годуватимуть школярів салатами з овочей, рибою, котлетами та макаронами. Вибір напоїв цілком пристойний: чай з лимоном, каркаде, узвар, компот, чай з липи, напій чайно-яблучний, чай з мелісою та какао.

Варто зауважити, що Оксана Хомко, попри те що зареєструвала ФОП ще в 2002 році,  майже не працювала в Prozorro. За весь час існування системи підприємиця підписала лише 3 договори. Причому усі три з одним замовником – Відділом освіти Великоберезовицької селищної ради. Ще три спроби поборотись за підрдяк були для пані Хомко безуспішними. 

Залиште відповідь