Криворізькі комунальники за 6 мільйонів замовили прибирання урн у ФОПа, пов’язаного з їх екс-керівником 
16.01.2023   //   658 Переглядів

КП «Сансервіс» (Кривий Ріг Дніпропетровської області) 5 січня уклало угоду з ФОП Ольга Мухіна на послуги з прибирання урн від сміття вартістю 6,01 млн грн. 

Про це повідомляється в системі “Прозорро”

Переможець протягом року має утримувати в належному стані 2 077 урн по всьому місту. 

На торги вийшли ПП «Деродез», ФОП Ірина Мазуркевич та ФОП Ольга Мухіна. Всі три фірми вже отримували підряди від криворізьких комунальників на прибирання сміття.

Під час торгів минулорічна переможниця аналогічної закупівлі ФОП Мазуркевич не змінювала стартової ціни. Боротьба точилася між ПП “Деродез” та ФОП Ольга Мухіна. Після аукціону пропозиція Мухіної виявилася на 98 грн. дешевше, і комунальники уклали із підприємницею угоду. 

Очікувана вартість становила 7,12 млн грн. Тобто економія склала 1,11 млн грн., або майже 20%. 

ФОП Ольга Мухіна зареєстровано в грудні 2019 році. Підприємниця перемогла в 12 закупівлях на 9,14 млн. грн. Вона також є засновницею ТОВ «Норматив-КР», та ТОВ «Бумережі-КР». Ці фірми прописані за адресою: вул.Конституційна, 15 і пов’язані із місцевим депутатом та бізнесменом-колишнім регіоналом, а нині представником політичної партії «Опозиційна платформа – за життя», Сергієм Смєлим. 

З 2013 року до 2016 року він очолював згадане КП «Сансервіс». Крім того, родина Смєлих володіє мережею керуючих компаній, а також низкою фірм, що надають їм послуги з обслуговування будинків та території. Згідно з судовим реєстром, прокуратура Дніпропетровської област вважає, що ніякої діяльності вони не ведуть, і створені виключно для надання посередницьких послуг при переведенні в готівку грошей від керуючих компаній як субпідрядники.

Нині «Сансервіс» очолює Ілля Хворост. Він теж виходець із бізнесу, побудованого на керуючих компаніях, – керував ТОВ «Уют-2011» та володів ТОВ «Житлосервіс-КР», бенефіціарами яких сьогодні є родина Смєлих.   

Ірина Мазуркевич також працює на Сергія Смєлого. Вона була серед засновників його фірми ТОВ «Управітель-КР». Також Мазуркевич у 2019 році вклала в виборчу кампанію Олександра Вілкула 495 тис.грн. Раніше Вілкул і Смєлий були в Партії регіонів.

ПП «Деродез» зареєстровано більше 12 років тому. Фірма належить Тамарі Гладир. Компанія надає послуги з прибирання і  розташована в житловому будинку за адресою прописки її власниці. Фірма є фігуранткою кримінальної справи по факту привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем Департаментом розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради.

Раніше закупівлі послуг на очищення урн від сміття проводив саме Департамент розвитку інфраструктури. З 2021 року цю послугу замовляє КП «Сансервіс». За рік вартість одного прибирання за 1 урну  зросла на 13% – з 11,89 грн. до 13,49 грн. 

Залиште відповідь