Житомирський онкологічний диспансер замовив лінійний прискорювач за 75 мільйонів
13.01.2023   //   165 Переглядів

КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради 28 грудня замовило у ТОВ «Медрадіофізика-Плюс» прискорювач за 74,99 млн грн.

Про це повідомляється у системі  ProZorro.

В ProZorro зазначається, що відбулися відкриті торги з особливостями. Фірма була єдиним учасником.

Очікувана вартість – 75 млн грн. Тобто економія склала 10 тис грн.

Підрядник поставить лінійний прискорювач Elekta Harmony з комплектом обладнання до кінця 2023 року. 

Медичний лінійний прискорювач з комплексом обладнання включає в себе: повністю цифровий лінійний прискорювач з багатопелюстковим коліматором (БПК) з однією енергією фотонів та однією енергією  високої потужності дози; робочу станцію трьохмірного дозиметричного планування 3D,IMRT, VMAT; робочу станцію для оконтурювання анатомічних структур; програмне забезпечення для системи керування радіологічною інформацією (1 сервер та 5 робочих станцій); систему технологічного охолодження лінійного прискорювача за допомогою чиллера; система настінних лазерних покажчиків не менше 1-го фронтального та 2-х бічних.

Гарантійний строк на прискорювач складає 12 місяців з дати введення у  експлуатацію.

Як повідомляють “Наші гроші”, учасник фігурує у кримінальному провадженні поліції від 2021 року. Воно стосується можливого зловживання владою або службовим становищем та незаконного поводження з радіоактивними матеріалами. За версією слідства, у 2020 році «Медрадіофізика-Плюс» виграла у «Радіо-Меду» тендер «Подільського регіонального центру онкології» та поставила йому прискорювач за 50 млн грн, не маючи ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання. Зараз вона має ліцензію.

Столичне ТОВ «Медрадіофізикою-Плюс» засноване в 2019 році. Власником та директором фірми є Ольга Кухар (Ступчик) із Волині. Раніше фірма була зареєстрована в Миколаєві на місцевого жителя Олександра Соловйова, а Кухар лише керувала нею. Нині Соловйов володіє і керує миколаївською «Медрадіофізикою», яку створено в 2020 році.

Залиште відповідь